fbpx

Szukasz w Pradze pięknych miejsc i jednocześnie jesteś ciekawy świata...

...ale nie wiesz, od czego zacząć?

Pokażę Ci miejsca, w których zrobisz idealne zdjęcia w czeskiej Pradze, od razu ułożę je dla Ciebie w gotową trasę i dorzucę dużą garść ciekawostek i legend.

 • Chcesz poznać wszystkie fotogeniczne miejscówki i zrobić tam najpiękniejsze zdjęcia, inne niż mają wszyscy?
 • Pragniesz zaoszczędzić czas na planowaniu wycieczki i mieć gotową do skorzystania trasę?
 • Chcesz wiedzieć, jak wygląda dane miejsce zanim do niego dotrzesz?
 • Chciałbyś poznać nowe miejsca w Pradze?
 • Jesteś ciekawy świata i chcesz poznać interesujące historie?

Zamów przewodnik po najpiękniejszych miejscach wraz z przewodnikiem dla ciekawskich.

Sesja zdjęciowa w Pradze.

Praga jest pełna pięknych miejsc, które rozsiane są po całym mieście. Wszyscy robią zdjęcia na moście Karola i pod Praskim Zamkiem, ale jest tu dużo innych miejscówek godnych uwagi. Łatwo je przeoczyć....

Ale nie z przewodnikiem na sesje zdjęciowe!

Zerknij na zdjęcie niżej. Wiedziałeś, że w Pradze jest czerwony barokowy pałac? Tuż obok fantastycznego ZOO i winnic?

Piękne miejsce w Pradze, czerwono-bialy barokowy zamek.

Pokażę Ci nie tylko piękne zamki, ale też inne miejsca, niekoniecznie zabytkowe, które są intrygujące i dobrze wyglądają na zdjęciach. Do tego dorzucę Ci garstkę śmiesznych miejscówek, które wywołają uśmiech na twarzy. Poznasz też ciekawostki i legendy, ale też praktyczny apekt poruszania się po czeskiej stolicy.

Co mam do zaoferowania?

Mam dla Ciebie elektroniczny przewodnik "Fotogeniczna Praga na sesje zdjęciowe" wraz z praktycznym przewodnikiem pełnym ciekawostek.

Abyś bez problemu znalazł najpiękniejsze miejsca w Pradze, proponuję Ci przewodnik "Fotogeniczna Praga na sesje zdjęciowe".

Gotową trasę po najpiękniejszych miejscach masz pod ręką i nie musisz tracić czasu na jej planowanie.

Jeśli pobierzesz przewodnik na smartfon i klikniesz na zawartą w nim mapę, dowiesz się, gdzie konkretnie jesteś i którędy wiedzie wyznaczona trasa. Informacje masz zawsze pod ręką.

Z praktycznego przewodnika dowiesz się najciekawszych historii.

W czym pomoże Ci przewodnik?

 • Bez wysiłku odnajdziesz najpiękniejsze miejsca w Pradze
  Gotowe trasy z interaktywnymi mapami sprawią, że z łatwością odnajdziesz opisywane miejsca.
 • Poznasz ciekawostki
  Same interesujące historie i legendy, np. kiedy Czesi wyrzucali z okien polityków lub do drzwi którego klasztoru zapukała wycieńczona Polka...
 • Zaoszczędzisz czas
  Będziesz miał pod ręką dobrze zorganizowaną trasę. Zaoszczędzisz czas na planowaniu, ale też przejazdach po mieście.
 • Miło i przyjemnie spędzisz czas w Pradze...
  odkrywając nowe miejsca. Dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę.
 • Zawsze będziesz wiedział, gdzie jesteś
  Dzięki mapom umieszczonym w przewodniku po jednym kliknięciu dowiesz się, gdzie jesteś w odniesieniu do wyznaczonej trasy.
 • Zaśmiejesz się
  Zaśmiejesz się odkrywając czeskie miejsca, które z polskiego punktu widzenia mogą być wulgarne lub nie na miejscu.

Dlaczego miałbyś mi zaufać?

Spędziłam pół roku na czeskim kursie dla przewodników po Pradze, w ciągu 10 lat przeczytałam tony czeskich książek o stolicy Czech i sprawdziłam je w terenie. Z tych miejsc i historii wybrałam dla Ciebie te najciekawsze, które układają się w zaplanowane trasy.

Jak zwykle w przewodnik włożyłam całe moje serce i wiedzę, abyś był z niego zadowolony.

Ty, dzięki przewodnikowi, nie musisz tracić 10 lat na studiowanie, tylko możesz od razu wyruszać w teren 🙂

Jakie informacje znajdziesz w przewodniku?

Fotogeniczne miejsca

i ich zdjęcia, abyś od razu wiedział, co Cię czeka na miejscu.

Śmieszne nazwy

Niektóre nazwy ulic czy firm mogą w Pradze zaskoczyć

Gotowe wycieczki

Bez tracenia czasu masz pod ręką zaplanowane wycieczki

Mapy

Mapy, które po kliknięciu pokażą Ci, gdzie jesteś i gdzie znajduje się trasa.

Ciekawe historie

Najciekawsze fakty
z historii Czech, życia Pragi i jej mieszkańców, byś mógł zagłębić się w czeskie realia. Króciutko!

Turystyczne pułapki

Bądź ich świadomy i nie daj się nabrać. Zaoszczędź swoje pieniądze!

Kliknij i zajrzyj do spisu treści przewodnika po najbardziej fotogenicznych miejscach w Pradze. Chcesz poznać co Cię czeka w przewodniku na 3+1 dni? Kliknij tutaj.

Co o przewodniku mówią pierwsi czytelnicy?

Obserwując profil: bardzo.fantastyczna.praga na instagramie oczekiwałem, że ebook będzie wypełniony po brzegi zdjęciami urokliwych zakątków Pragi i będzie zawierać ważne informacje dla turysty. Ebook naprawdę mnie zaskoczył! Rzetelnie opracowane trasy spacerów, porady budżetowe i piękne, naturalne zdjęcia. Te wszystkie elementy sprawiają, że nawet niedoświadczeni turyści bez stresu zdobędą jedną z najpiękniejszych stolic Europy. Ebook polecam wszystkim, którzy szukają zwięzłego i konkretnego, pełnego ciekawostek i pięknych zdjęć przewodnika, z którym zwiedzanie Pragi będzie dużą przyjemnością. Turystyczna księgowość nie jest Waszą mocną stroną? Nie szkodzi. Ewelina już Wam wszystko policzyła. Dobrego wyjazdu!
Konradkonferansjer
Świetne krótkie trasy, dzięki którym można zobaczyć to, co jest w Pradze najpiękniejsze. Czysto estetyczne doświadczenie, z którego wyjdziemy z toną pięknych zdjęć! Niesamowite, że w przewodniku znajdziemy miejsca niezależnie od gustu. Stare budynki, piękna przyroda, industrial czy miejsca na śmieszne zdjęcia. Miejsca idealne do widoków, ale też super tła na selfie. Przy okazji poznajemy tajne zakątki miasta. To będzie naprawdę najbardziej fotogeniczna wycieczka. Chciałabym mieć taki przewodnik po wszystkich stolicach świata!
Kamilavegebohemia.com
Zaciekawił mnie fotograficzny aspekt zwiedzania Pragi, myślę, że to bardzo ciekawy sposób na zabawę z aparatem i poznawanie tego pięknego miasta oraz własnoręczne wykonanie osobistych pamiątek! Chętnie skorzystam z niego w praktyce podczas mojej kolejnej wycieczki do Pragi. Fotografia to jeden z moich koników, Pragę bardzo lubię i super, że mogę dzięki przewodnikowi znaleźć takie miejsca, w których "wyżyję" się fotograficznie. Trasy są fajnie opisane, bardzo podobało mi się polecanie konkretnych ciekawych elementów otoczenia. Zdecydowanie polecam osobom, które w Pradze jeszcze nie były i chcą pospacerować po znanych i pięknych miejscach, ale również obeznanym pragofilom, którzy te najbardziej popularne miejsca już znają i chcą poszukać trochę mniej oczywistych kadrów. W e-booku znajdą mnóstwo pięknych miejsc i ciekawych propozycji spacerów wraz ze związanymi z nimi ciekawostkami. Bardzo polecam! 🙂
Martaczerwonawalizka.com

Czego nie znajdziesz w przewodniku?

 • Nudnych opisów i suchych faktów
  Jeśli potrzebujesz przy każdym zabytku znać tylko daty i nazwiska architektów - przewodnik nie jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim za to ciekawostki, które ożywią miasto.
 • Listy hoteli
  Podpowiadam, gdzie warto mieszkać i jak znaleźć hotel w dobrej lokalizacji, ale nie daję Ci konkretnej listy. Mówię, na co trzeba zwrócić uwagę, żeby po zamówieniu hotelu w centrum nie żałować.
 • Wypunktowanej listy restauracji
  Sugeruję, gdzie i co warto zjeść po trasie, nie znajdziesz tu jednak wypunktowanej listy praskich restauracji. Podsuwam jednak kilka rad, jak dobrze wybrać hospodę.

2 (+1 gratis) przewodniki i trasy, których starczy Ci na cały rok (o ile będziesz zwiedzać codziennie).

Ile to kosztuje?

Cena przewodnika "Fotogeniczna Praga na sesje zdjęciowe" wynosi 59 PLN (w tym VAT). Tyle samo kosztuje praktyczny przewodnik na 3+1 dni.

Matematyka jest prosta.

59 zł + 59 zł = 118 zł 89 zł, bo w parze taniej 🙂

Czy to dużo, czy mało? To w sumie niecałe 2 obiady w praskim obiadowym menu, bez zupy i napoju.

Ty dzięki przewodnikowie zaoszczędzisz czas, odnajdziesz łatwo najpiękniejsze miejsca w Pradze i zrobisz sobie nietuzinkowe zdjęcia. I będziesz mądrzejszy, bo poznasz wszystkie ciekawostki. Bez planowania gotowe trasy masz jak na talerzu.

Wierzę, że cena takiej ilości tras po Pradze jest o wiele wyższa niż 89 zł (z VATem), nawet myślę, że trochę się wygłupiłam z tą ceną, a mimo to daję Ci gwarancję satysfakcji.

Wierzę, że przewodnik spełni Twoje oczekiwania, dlatego daję Ci 30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy.

Chcę zamówić 2 przewodniki po Pradze:

 • Praga. Praktyczny przewodnik na 3 dni. Najciekawsze miejsca+gratis
 • Fotogeniczna Praga na sesje zdjęciowe
 • TAK
  Zamawiam przewodnik "Fotogeniczna Praga na sesje zdjęciowe" o wartości 59 zł (350 Kč) wraz z przewodnikiem na 3+1 dni po Pradze o wartości 59 zł, aby odpocząć podczas świetnie zorganizowanej wycieczki po mieście i dowiedzieć się nowych rzeczy. Wiem, że razem kosztują 89 zł.
 • TAK
  Wiem, że do e-booka dostanę w prezencie ebook w postaci zaplanowanej wycieczki po praskim klasztorze Strahov oraz wzgórzu Petřín o wartości 19 zł (100 Kč).
 • TAK
  Wiem, że przewodnik otrzymam w postaci elektronicznej w formacie PDF. Mogę go zapisać na swoim smartfonie lub komputerze. Mogę go wydrukować.
 • TAK
  Wiem, że jeśli przewodnik nie spełni moich oczekiwań, mogę w ciągu 30 dni bez zbędnych pytań otrzymać zwrot pieniędzy.

Formularz zamówienia przewodników.

Masz jakieś wątpliwość, czy przewodnik jest dla Ciebie?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się ze mną pisząc e-mail na adres ewelina@ewelinaknotek.com. Chętnie odpowiem na Twoje pytanie.