fbpx

Chcesz wygodnie posłuchać o ciekawych praskich zabytkach podczas samodzielnej wycieczki?

Weź swój telefon, słuchawki i zacznij zwiedzać!

Audioprzewodnik po Pradze pomoże Ci w ciągu 1 dnia wygodnie zwiedzić miasto i poznać 16 głównych praskich zabytków. Wycieczka jest zaplanowana, opisy przygotowane i nagrane. Ty musisz ich już tylko odsłuchać z własnego telefonu. Prosto i przyjemnie.

Ewelina-Knotek-ebook-audio-przewodnik-po-Pradze

Po co Ci audioprzewodnik po Pradze?

Audioprzewodnik zapewni Ci zasłużony odpoczynek podczas dobrze zorganizowanej wycieczki po Pradze. Bez zbędnego wysiłku i tracenia czasu na planowanie. Konkretnie:

 • Dowiesz się najważniejszych informacji i ciekawostek
  Posłuchaj tych najciekawszych historii, rozejrzyj się dookoła i zaspokój swoją ciekawość. Wróć mądrzejszy z wycieczki do Pragi.
 • Nagrań wygodnie odsłuchasz z własnego telefonu
  Audioprzewodnik jest w postaci ebooka z linkami do nagrań mp3. Potrzebujesz tylko smartfona i dostęp do Internetu. Brzmi skomplikowanie? To samo mówiła moja mama, dla której technologie to czarna magia, ale z przewodnikiem poradziła sobie jak ruski haker. Jest po prostu intuicyjny. Dodatkowo, nie tracisz czasu na czytanie opisów w terenie i możesz cieszyć oczy piękną praską architekturą jednocześnie słuchając.
 • Zwiedzasz w swoim tempie
  Zwiedzaj Pragę w swoim tempie i nie pozwól, by ktokolwiek Cię ograniczał. Zwiedzanie możesz w każdej chwili przerwać, aby odpocząć w wybranej kawiarni albo polecanym lokalu i cieszyć się chwilą.
 • Sprawdzisz na mapie, gdzie jesteś w stosunku do trasy
  Abyś nigdy się nie zgubił, kliknij na mapę z przewodnika i sprawdź, gdzie w stosunku do trasy się znajdujesz.

Nie jesteś pewien, czy sobie poradzisz? Tutaj znajdziesz próbkę audioprzewodnika po Pradze - możesz sprawdzić, czy bez problemu odtworzysz go na telefonie i czy mój głos Ci odpowiada.

UWAGA! Skorzystanie z audioprzewodnika może sprawić, że nie będziesz chciał przestać zwiedzać!

Ile to kosztuje? Cena audioprzewodnika to 23,90 zł (150 Kč, 6 €). To tyle, co duża kawa w dobrej praskiej kawiarni, ale pożytek z niego trwa o wiele dłużej.

Łączna długość nagrań w audioprzewodniku po praskiej trasie koronacyjnej to 1 godzina 7 minut.

Audioprzewodnik po Pradze zamówisz tutaj:

Najczęściej zadawane pytania:

Którędy wiedzie praska koronacyjna trasa?

Praska trasa koronacyjna zaczyna się przy Bramie Prochowej. Potem prowadzi ulicą Celetną na Rynek Starego Miasta. Następnie wiedzie przez most Karola na Hradczany i kończy się pod praskim zamkiem. Po drodze opowiem Ci o najciekawszych zabytkach, na które sam pewnie nie zwróciłbyś uwagi.

Jaka jest różnica między bezpłatnym przewodnikiem po Pradze a tym do posłuchania?

Poza tym, że audioprzewodnik możesz sobie łatwo i wygodnie odsłuchać patrząc na omawiane zabytki, a do każdego zabytku są dodane obrazki, to dodatkowo do audioprzewodnika nagrałam jeszcze 2 ciekawe teksty w prezencie. Jest to legenda o twórcy Orloja oraz informacje o Czechu wszech czasów, królu i cesarzu Karolu IV. Niezłe było z niego ziółko.

Nie jesteś pewien, czy audioprzewodnik po Pradze jest dla Ciebie?

Wiem, że ebook z przewodnikiem do posłuchania jest super i zapewnia ciekawe poznawanie Pragi. Włożyłam w niego całe swoje serce. Dlatego wierzę, że będziesz z niego zadowolony i gwarantuję Ci 30-dniową bezwarunkową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Boisz się, że sobie nie poradzisz z technologią?

Jeśli na co dzień korzystasz ze smartfona, to całkiem niepotrzebne obawy. Audioprzewodnik to ebook w formacie pdf, w którym znajdują się linki do nagrań mp3. Po ludzku - to ebook, który otwierasz na telefonie i klikasz nagranie, którego chcesz posłuchać. Potem wracasz do ebooka i robisz to samo z innym tekstem. Tutaj sprawdzisz w praktyce, jak to wygląda.

Co się stanie po złożeniu zamówienia?

Po zaksięgowaniu płatności (przy płatności kartą i szybkim przelewami zazwyczaj od razu) przewodnik jest automatycznie wysyłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Pobierz go na telefon, weź słuchawki, wygodne buty i możesz ruszać w trasę!

Masz jakieś pytanie? Napisz mi!

Napisz mi na ewelina @ ewelinaknotek.com (z adresu e-mail należy usunąć spacje).

Chętnie odpowiem na Twoje pytania.