fbpx

Chcesz posłuchać o ciekawych praskich zabytkach podczas dobrze zorganizowanej wycieczki, ale nie potrzebujesz profesjonalnego przewodnika?

Pokażę Ci, jak ciekawe i wygodne może być zwiedzanie miasta. Weź swój telefon, słuchawki i zacznij wypoczywać!

Kiedy ponad 12 lat temu po raz pierwszy przyjechałam jako turystka do Pragi, zgubiłam się od razu po wyjściu z autobusu, a potem błądziłam jeszcze po Starym Mieście. Mimo, że mijałam ładne kamienice, Praga mnie nie urzekła. Jako studentka nie mogłam pozwolić sobie na wynajęcie profesjonalnego przewodnika po Pradze, ale nie chciałam też, aby ktoś ograniczał mój czas.

Dziś już wiem, jaki był powód mojego niezadowolenia – źle przygotowana wycieczka i brak ciekawych informacji o mieście.

Dlatego proponuję Ci swój audioprzewodnik po Pradze, który pomoże Ci w ciągu 1 dnia wygodnie zwiedzić miasto i poznać 16 głównych praskich zabytków. Wycieczka jest już zaplanowana, opisy przeze mnie przygotowane i nagrane. Ty musisz ich już tylko odsłuchać z własnego telefonu. Prosto i przyjemnie.

Ewelina-Knotek-ebook-audio-przewodnik-po-Pradze

Jakie korzyści przyniesie Ci audioprzewodnik po Pradze?

Audioprzewodnik zapewni Ci zasłużony odpoczynek podczas dobrze zorganizowanej wycieczki po Pradze. Bez zbędnego wysiłku i tracenia czasu na planowanie. Konkretnie:

 • Dowiesz się najważniejszych informacji i ciekawostek
  Posłuchaj tych najciekawszych historii, rozejrzyj się dookoła i zaspokój swoją ciekawość. Wróć mądrzejszy z wycieczki do Pragi.
 • Nagrania wygodnie odsłuchasz z własnego telefonu
  Audioprzewodnik jest w postaci ebooka z linkami do nagrań mp3. Potrzebujesz tylko smartfona i dostęp do Internetu. Brzmi skomplikowanie? To samo mówiła moja mama, dla której technologie to czarna magia, ale z przewodnikiem poradziła sobie jak ruski haker. Jest po prostu intuicyjny. Dodatkowo, nie tracisz czasu na czytanie opisów w terenie i możesz cieszyć oczy piękną praską architekturą jednocześnie słuchając.
 • Zwiedzasz w swoim tempie
  Zwiedzaj Pragę w swoim tempie i nie pozwól, by ktokolwiek Cię ograniczał. Zwiedzanie możesz w każdej chwili przerwać, aby odpocząć w wybranej kawiarni albo polecanym lokalu i cieszyć się chwilą.
 • Sprawdzisz na mapie, gdzie jesteś w stosunku do trasy
  Abyś nigdy się nie zgubił, kliknij na mapę z przewodnika i sprawdź, gdzie w stosunku do trasy się znajdujesz.

Nie jesteś pewien, czy sobie poradzisz? Tutaj znajdziesz próbkę audioprzewodnika po Pradze - możesz sprawdzić, czy bez problemu odtworzysz go na telefonie i czy mój głos Ci odpowiada.

UWAGA! Skorzystanie z audioprzewodnika może sprawić, że nie będziesz chciał przestać zwiedzać!

Ile to kosztuje? Cena audioprzewodnika to 23,90 zł (150 Kč, 6 €). To tyle, co duża kawa w dobrej praskiej kawiarni, ale pożytek z niego trwa o wiele dłużej.

Łączna długość nagrań w audioprzewodniku po praskiej trasie koronacyjnej to 1 godzina 7 minut.

Audioprzewodnik po Pradze zamówisz tutaj:

Którędy wiedzie praska koronacyjna trasa?

Praska trasa koronacyjna zaczyna się przy Bramie Prochowej. Potem prowadzi ulicą Celetną na Rynek Starego Miasta. Następnie wiedzie przez most Karola na Hradczany i kończy się pod praskim zamkiem. Po drodze opowiem Ci o najciekawszych zabytkach, na które sam pewnie nie zwróciłbyś uwagi.

Jaka jest różnica między bezpłatnym przewodnikiem po Pradze a tym do posłuchania?

Poza tym, że audioprzewodnik możesz sobie łatwo i wygodnie odsłuchać patrząc na omawiane zabytki, a do każdego zabytku są dodane obrazki, to dodatkowo do audioprzewodnika nagrałam jeszcze 2 ciekawe teksty w prezencie. Jest to legenda o twórcy Orloja oraz informacje o Czechu wszech czasów, królu i cesarzu Karolu IV. Niezłe było z niego ziółko.

Nie jesteś pewien, czy audioprzewodnik po Pradze jest dla Ciebie?

Wiem, że ebook z przewodnikiem do posłuchania jest super i zapewnia ciekawe poznawanie Pragi. Włożyłam w niego całe swoje serce. Dlatego wierzę, że będziesz z niego zadowolony i gwarantuję Ci 30-dniową bezwarunkową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Boisz się, że sobie nie poradzisz z technologią?

Jeśli na co dzień korzystasz ze smartfona, to całkiem niepotrzebne obawy. Audioprzewodnik to ebook w formacie pdf, w którym znajdują się linki do nagrań mp3. Po ludzku - to ebook, który otwierasz na telefonie i klikasz nagranie, którego chcesz posłuchać. Potem wracasz do ebooka i robisz to samo z innym tekstem. Tutaj sprawdzisz w praktyce, jak to wygląda.

Co się stanie po złożeniu zamówienia?

Po zaksięgowaniu płatności (przy płatności kartą i szybkim przelewami zazwyczaj od razu) przewodnik jest automatycznie wysyłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Pobierz go na telefon, weź słuchawki, wygodne buty i możesz ruszać w trasę!

Masz jakieś pytanie? Napisz mi!

Napisz mi na ewelina @ ewelinaknotek.com (z adresu e-mail należy usunąć spacje).

Chętnie odpowiem na Twoje pytania.